Lista aktualności Lista aktualności

Dni Otwarte Nadleśnictwa Kędzierzyn

Leśnicy z Nadleśnictwa Kędzierzyn zapraszają

na dzień otwarty do swojej siedziby

 

W dniu 6.09.2020 od godziny 11:00 do godziny 17:00. można będzie odwiedzić obiekty Nadleśnictwa ze znajdującymi się wystawami oraz wieżę obserwacyjną, której wysokość sięga dziesięciopiętrowego budynku. W sali multimedialnej będzie możliwość zobaczenia ciekawych filmy o tematyce przyrodniczej oraz porozmawiania z Leśnikami Nadleśnictwa Kędzierzyn. Po zwiedzaniu siedziby zachęcamy do odwiedzenia ścieżki edukacyjnej aby dalej cieszyć się przyrodą kędzierzyńskich lasów.

 

W związku, iż sytuacja związana z epidemią koronawirusa Sars-CoV-2 w Polsce cały czas ulega zmianie, dlatego zastrzegamy możliwość zmiany terminu Dni Otwartych. Proszę śledzić aktualności na naszej stronie internetowej.

 

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zapoznanie się z zasadami obowiązującymi podczas pandemii COVID-19!

 

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 7 sierpnia  2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa Sars-CoV-2 w Polsce, w tym o sposobach ochrony przed zakażeniem można znaleźć pod adresem: www.gov.pl/web/koronawirus